Forralt Borvidék

Bodri Trail

2018. február 24. szombat

A verseny időpontja:

  1. február 24. szombat

Rajt / cél:

        Bodri Pincészet

        7100 Szekszárd – Faluhely- dűlő   

        GPS  N46.3292441646,  E18.6651477383

Rajt  időpontok:

S (kisfröccs): 11:00
M (nagyfröccs)   10:30
L: (hosszúlépés)  10:00

Táv/ szintidő/ frissítőpont:

 

S ( kisfröccs)

M ( nagyfröccs)

L (hosszúlépés)

Távok (km)

14

22

30

Szintidő (óra)

2

3

5

Szintemelkedés (m)

290

490

790

Frissítőpontok száma

1

2

3

Kötelező felszerelés távonként:

  • kulacs vagy pohár ( frissítőponton műanyag pohár NEM áll rendelkezésre! Óvd a környezetet!)
  • működőképes mobiltelefon
  • rajtszám átvételkor a visszaigazoló email nyomtatva
  • Rajtszám, amit verseny közben jól látható helyen viselj, ne takard le!

Figyelem!

A verseny útvonala ösvényen, kijelölt turista útvonalakon, valamint csekély mértékben közúton halad! Kérjük a versenyzőket a legkörültekintőbb közlekedésre, az ide vonatkozó KRESZ szabályok betartására! A szervezők az esetlegesen bekövetkező balesetekért nem vállalnak felelősséget!

Díjtáblázat:

Regisztrációd a nevezési díj befizetésével válik érvényessé, melyet  az utalásod napján érvényes díjjal tudsz rendezni!

 

S táv

M táv

L táv

Póló díja

2017. december 31-ig

6000 Ft

6 000 Ft

6500 Ft

2 500 Ft

2018. január 31-ig

6500 Ft

6500 Ft

7000 Ft

2 500 Ft

2018. február 10-ig

7000 Ft

7000 Ft

7 500 Ft

2 500 Ft

Helyszíni nevezés korlátozott számban, a szabad helyek függvényében!

7500 Ft

7500 Ft

8500 Ft

 2500 Ft

Figyelem! Amennyiben az előnevezés időszakában elérjük a távonkénti 200 fős nevezői limitet, úgy helyszíni nevezésre nem lesz lehetőség!

Figyelem!

  • Résztvevői létszám távonként maximum 200 fő!

    Az internetes előnevezés csak a nevezési díj legkésőbb 2018.02.12-ig történő  beérkezésével válik érvényessé! A díjjal nem rendezett regisztrációkat ezt követően töröljük!

  • Az előnevezési díjakat 2018. január 31-től, a versenyről való lemondás esetén a szervezők nem utalják vissza! Befizetett részvételi díj esetén a nevezés átruházható, amiről a szervezőket írásban kell értesíteni az  info@fut.as címen!
  • A helyszínen csak korlátozott számú nevezést tudunk biztosítani arra a távra, ahol az előnevezési időszakban nem telt be a 200 főre limitált létszám!
  • A helyszínen pólót csak korlátozott számban és méretben lehet megvásárolni!
  • Amennyiben szeretnéd megkapni a rendezvény pólóját, kérjük nevezéskor az arra kijelölt rubrikát jelöld be a megfelelő mérettel!
  • A nevezési díjat valamint a póló díját együtt szíveskedj átutalni!

Nevezési díj tartalmazza:

  • rajtszámot
  •  verseny útvonalának térképét
  • chipes időmérést
  • letölthető online oklevelet
  • frissítést
  • befutóérmet
  • meleg ételt a befutót követően
  • távonként az első három hölgynek és férfinak a díjazást

Nevezés online:

A versenyre való nevezéssel a versenyző elfogadja és kötelező érvényűnek  tartja magára nézve a verseny szabályait!
Nevezni kizárólag a www.fut.as  oldalon keresztül lehet, 2018.02.10-ig. 

Díjfizetést teljesítheted:

Banki átutalással:

Borvidék Futóegyesület

Budapest Bank  10104617-45398600-01004004

IBAN:  HU12 101046174539860001004004

SWIFT kód: BUDAHUHB

Megjegyzés rovatba feltétlenül írd be: neved , születési éved, „ Bodri”

Figyelem!

A versenyre való jelentkezés a nevezési díj befizetésével válik érvényessé! 
Nevezési díj beérkezésének határideje 2018. február 12! ( Az utalásod napján érvényes díjat kell figyelembe venned!)

Amennyiben a díjad beérkezése előtt az adott táv eléri a 200 fő limitet, az online előnevezésedet ez esetben nem tudjuk már figyelembe venni. Utólag indított díjad visszautaljuk!

Helyszíni nevezés csak  az egyes távok szabad helyeinek függvényében lehetséges! (max. 200 fő/táv)

Helyszíni nevezés:

 

  • A helyszínen csak korlátozott számú nevezést tudunk biztosítani arra a távra, ahol az előnevezési időszakban nem telt be a 200 főre limitált létszám! Egyéb esetben helyszíni nevezésre nincs mód!

 

Nevezés módosítás, átruházás!

  1. február 12-iga nevezéseket a következő módon tudjuk átírni!

Küldd el az info@fut.as   címre az alábbi adatokat:

  • korábbi nevező neve
  • rajtszáma
  • a módosított nevező adatai (név, születési idő, posta cím, email cím, telefonszám)

Az átruházott nevezéseket 2018.02.12-ét követően a már csak a helyszínen tudjuk átírni!

A helyszínen történő nevezés átírásának menete:

  • az új nevező felveszi a korábbi nevező rajtcsomagját
  • új rajtszámot nem kap! (korábbi nevező egyedi feliratos rajtszámát használja)
  • Amennyiben vásárolt pólót, azt más méretre nem tudjuk cserélni!
  • „Módosítások” asztalnál kitölt egy adatlapot (név, cím, email cím, telefonszám, születési idő) a személycseréről
  • majd „Sok sikert” kívánunk!

Rajtcsomag felvétel

Minden előnevezett, illetve helyszíni nevező a verseny napján a versenyközpontban tudja átvenni rajtszámát. A rajtszámok korábbi átvételére nincs lehetőség!

S: 8:00 – 10:30

M: 8:00 – 10:00
L: 8:00 –9:30

Csomagdepo:

A résztvevőknek lehetőségük van csomagjuk depózására a versenyközpontban.

Csak lezárt csomagot fogadunk el.

Öltöző/ tusoló:

A versenyközpontban öltöző/  WC/ tusoló használati lehetőség áll a sportolók rendelkezésére.

Díjazás

Távonként az első három női és férfi teljesítő külön díjazásban részesül.
Minden teljesítő letölthető formátumú  oklevelet kap.
Minden teljesítő befutóérmet kap!

Korcsoportos díjazás a versenyen nincs!

Időmérés

A versenyt rajtszámra rögzíthető chipes időmérő rendszerrel mérjük!

Letéti díja nincs!

Versenyzők kísérése

Tekintettel a terepviszonyokra, a versenyzőket sem gépjárművel sem kerékpárral nem lehet kísérni! Személyes frissítésre az arra kijelölt frissítő pontokon van lehetőség!

Frissítés

A frissítőállomásokon vizet, kólát, izo italt, gyümölcsöt, olivabogyót, sajtot, sóskekszet, csokoládét, sót vehetnek magukhoz a résztvevők.
A célban minden résztvevő számára meleg ételt biztosítunk.
A frissítőállomásokon műanyag pohár nem áll rendelkezésre! Versenyző saját maga gondoskodik pohárról vagy kulacsról!

Környezetvédelem

  • Kérjük óvd a természetet!
  • ne szemetelj!
  • az erdőben ne hangoskodj!

Elsősegélynyújtás

A verseny időtartama alatt szakképzett elsősegélynyújtó áll készenlétben. A résztvevőknek azonban tudomásul kell venniük, hogy a terep jellege, adottságai miatt az elsősegélynyújtó kijutása egy esetleges sérülés helyszínére időigényes lehet. Minden résztvevőnek kötelessége kiemelten ügyelni saját, és a többi résztvevő testi épségére, és ha szükséges, segítenie az esetleg balesetet szenvedett sporttársának.

Felelősség

Bármely versenyző egészségi állapotából, felkészületlenségéből, hanyagságából, könnyelműségéből származó balesetekért, károkért a rendezők nem tartoznak felelősséggel.

Szerzői jogok

A versenyen a résztvevőkről fényképek, videó-felvételek készítünk, ezek szerzői jogát a rendezők birtokolják, azt szabadon felhasználhatják.

Szállás

A Bodri Pincészetnél való  szállás lehetőségekért az alábbi elérhetőségeken kérhetsz segítséget!

Telefon: + 36 74 67 67 00

(Munkanapokon 08:00-16:00)

 Mobil: + 36 20 440 5956

 Fax: +36 74 887 300

 Email: vendeglatas@bodribor.hu

Egyéb tudnivalók!

 A verseny rendezője:

Vergo Kft. – 7100 Szekszárd, Napfény u.20.

Borvidék Futóegyesület – 7100, Szekszárd, Mátyás király u.66.  

  • a versenyen részt vehet minden felkészült futó, aki elfogadja a versenykiírásba foglalt feltételeket.
  • Kizárásra kerül az a versenyző, aki rajtszámát összehajtja, letakarja, nem a mellére tűzve viseli a verseny ideje alatt, továbbá aki nem teljesíti a verseny – szervezők által kitűzött – teljes távját, vagy a nevezési lapot pontatlanul, nem a valóságnak megfelelő adatokkal, illetve hiányosan tölti ki. A rendezvényről a verseny útvonalán, a rajtot megelőzően, valamint az eredményhirdetéskor fotók és filmfelvételek készülnek, amit a rendezők megjelenítenek a verseny honlapján és kiadványaikban. A versenyre való nevezéssel és az azon való indulással résztvevők tudomásul veszik, hogy a róluk készült képeket a szervezők szabadon felhasználhatják reklám tevékenységeikhez, kiadványaikban. A fotókon és filmeken szereplők ellenszolgáltatásra nem jogosultak.
  • Kérünk mindenkit a fülhallgatók használatának mellőzését!
  • A résztvevők maguknak kell
  • A képek a honlapról ingyenesen letölthetőek!
  • A nevezési lap kitöltésével és aláírásával, illetve az online nevezéssel a versenyző elfogadja a versenykiírás és versenyszabályzat feltételeit.
  • Az esemény helyszínén bármilyen kereskedelmi- és reklámtevékenység csak a Vergo Kft. előzetes engedélyével, egyeztetett formában és módon végezhető. Egyéb amatőr sport- és kulturális rendezvények reklámozására felületet biztosítunk!
  • A Vergo Kft. és a Borvidék Futóegyesület szervezési okok miatt fenntartja a jogot, hogy a résztvevők számát korlátozza, a nevezést bármikor lezárja.
  • A Vergo Kft. és a Borvidék Futóegyesület fenntartja az útvonal-, program- és időpont változtatás jogát.

14km

22km

31km

A nevezés erre a versenyre már lezárult!

L táv – 31 km (Férfi)
Helyezés Rajtszám Név Idő
1 3155 Rudolf Tamás 2:56:54
2 3048 LE SAUX Yann 3:02:22
3 3107 Kiss Balázs 3:02:27
4 3156 Takács Péter Balázs 3:05:05
5 3147 Lesi Zoltán 3:08:53
6 3114 BURDIN FABRICE 3:10:19
7 3137 Szkridon Gellért 3:13:44
8 3027 Antal Peter 3:14:44
9 3084 Nagy Miklós 3:15:20
10 3012 Kaluz Ákos Bertalan 3:15:58
11 3105 Dr. Pesthy Endre 3:16:27
12 3030 Merk Péter 3:18:27
13 3160 Alpár Levente 3:19:01
14 3101 Ugrai Béla 3:19:09
15 3100 Balogh Ferenc 3:20:31
16 3087 Röhricht Gábor 3:21:47
17 3055 Ziener Tamás 3:22:05
18 3123 Szabó József 3:24:14
19 3089 Szûcs István 3:24:29
20 3040 Keresztes Csaba 3:24:43
21 3037 Szalkai Zsolt 3:25:38
22 3132 Orbán Árpád 3:26:45
23 3031 Hegedüs Csaba 3:27:23
24 3022 Borkovits Gábor 3:28:24
25 3121 Fábián László 3:28:36
26 3009 Vlád Gábor 3:29:02
27 3028 Hellenpárt Róbert 3:29:11
28 3049 Küllõs Máté 3:29:19
29 3086 Németh Norbert 3:30:42
30 3138 Gábor József 3:32:08
31 3096 Balogh Béla 3:32:10
32 3154 Borbély Viktor 3:32:36
33 3153 Prantner Gábor 3:32:49
34 3093 Kiszely Nándor 3:34:04
35 3068 Papp János 3:34:17
36 3062 Szekeres Tibor 3:34:19
37 3070 Tóth István  3:34:43
38 3091 Kuczkó Róbert 3:34:53
39 3018 Vincze Tamás László 3:34:58
40 3151 Dr Pesthy Gergely 3:35:41
41 3139 Weiner Dávid 3:36:12
42 3136 Aschenbrenner Zsolt 3:37:20
43 3113 Bérdi Tamás 3:37:46
44 3023 Papp György Vilmos 3:39:01
45 3014 Makk Imre 3:41:12
46 3119 Kárpáti József 3:41:34
47 3044 Pálfi László 3:41:56
48 3047 Fazekas Péter 3:42:00
49 3004 Ary Bence 3:43:16
50 3103 Papp Tibor 3:44:50
51 3131 Láng István 3:45:25
52 3085 Lieszkovszky Dávid 3:45:57
53 3034 Garai István 3:46:37
54 3021 Tarjányi Attila 3:48:10
55 3128 dr. Tátrai Zoltán 3:48:42
56 3024 Murgács Csaba 3:49:00
57 3118 Fehérvári Attila 3:50:28
58 3041 Gellén Zsolt 3:51:31
59 3141 Kovács Zoltán 3:51:38
60 3095 Zsöllér Antal 3:51:51
61 3122 Rottler Zoltán  3:52:41
62 3164 Neiner András 3:53:15
63 3045 Hinkel János 3:53:41
64 1064 Metes Tamás 3:54:04
65 3109 Farkas Ádám 3:54:06
66 3069 Hámori ErF 3:54:56
67 3005 Nagy Péter 3:55:25
68 3099 Nagy Imre 3:55:42
69 3140 Póra Bendegúz 3:56:08
70 2138 Kiss Alajos 3:57:14
71 3011 Krisztián Ferenc 3:57:44
72 3097 Barna Szabolcs 3:58:32
73 3092 Németh Dániel 3:59:31
74 3088 Dobó Szilveszter 4:00:18
75 3124 Dinnyés Örs 4:00:39
76 3051 Csányi Róbert 4:01:21
77 3073 Tóth Sándor 4:02:01
78 3110 Blatt Virgil 4:04:24
79 3149 Kocsy Barnabás 4:04:52
80 3165 Molnár Péter 4:05:29
81 3134 Bakonszegi Norbert 4:05:57
82 3058 Székedi Tamás 4:08:31
83 3054 Halasi Tamás 4:08:34
84 3082 Schreiber Tamás 4:08:53
85 3157 Nagy Zoltán Csaba 4:10:12
86 3053 Varga Gábor 4:10:18
87 3077 Horváth Zoltán 4:11:03
88 3161 Fillér László 4:12:30
89 3111 Tóth Gábor 4:15:12
90 3135 Abai Róbert 4:16:35
91 3152 Bujdosó Zsolt 4:16:37
92 3036 Balogh László  4:16:39
93 3079 Béda Sándor 4:17:39
94 3025 Hirt Gábor 4:19:19
95 3106 Havasi Viktor 4:19:23
96 3081 Orsós Ferenc 4:20:12
97 3083 Takács Csaba  4:21:54
98 3067 Bódis Ervin 4:23:04
99 3008 Tóth Ferenc 4:25:04
100 3017 Sári József 4:28:36
101 3167 Füstös József 4:28:37
102 3075 Nagy Attila 4:28:37
103 3117 Farkas Péter 4:31:32
104 3035 Fodor Nándor 4:35:05
105 3029 Rózsa Gábor 4:35:06
106 3019 Szuprics Ferenc 4:36:10
107 3126 Szûcs Dávid 4:44:52
108 3150 Somogyi Károly 4:45:01
109 3090 Heincz Sándor 4:45:46
110 3143 Kovács Krisztián 4:45:47
111 3104 Borlay László 4:46:09
112 3146 Iváncsics Zsolt 4:50:58
113 3026 Szilágyi Péter 4:53:16
114 3052 Ivády Csaba 4:57:03
115 3064 Nagy Kristóf 4:57:57
116 3010 Földesi József 5:01:05
117 3144 Szentmiklóssy Barnabás 5:01:11
118 3038 Ispánki Zoltán   
119 3061 dr. Máté Sándor  
120 3065 Csikós János  
121 3076 Nagy Péter  
122 3080 Halmai Ferenc  
123 3112 Rácz Tibor  
124 3116 Huszta Roland  
125 3120 Nowacki Krisztián  
126 3125 Kubovics Árpád  
127 3158 Pintér Tibor  
       
L táv – 31 km (Nő)  
Helyezés Rajtszám Név Idő
1 3148 Lubics Szilvia 3:17:51
2 3159 Borlay Kriszti 3:29:34
3 3059 Dr. Alföldi Viktória 3:29:48
4 3046 Dobó Katalin 3:34:10
5 3133 Ratinland Zsófia 3:34:36
6 3042 Szabó Anna  3:40:11
7 3108 Dajkó-Ráncsik Nikoletta 3:41:28
8 3043 Togobickij Vera 3:47:13
9 3127 Balogh Katalin 3:49:12
10 3094 Keszy Krisztina 3:51:52
11 3166 Peterdi-Farkas Éva 3:55:20
12 3013 Kákai Mónika  3:57:02
13 3130 Kelõ Sára 3:58:06
14 3033 Horváth Katalin 4:01:21
15 3072 Tóth Katalin 4:02:01
16 3056 Adrián Dorottya 4:03:46
17 3098 Takács Zsuzsa 4:11:15
18 3163 Fodor Edit 4:16:32
19 3001 Bakos Beáta 4:19:21
20 3115 Kasellák Andrea  4:19:23
21 3071 Lippai Beáta 4:28:35
22 3003 Marosvári Márta 4:31:54
23 3002 Jaczina Dóra 4:40:17
24 3074 Kókai Flóra Dóra 4:57:02
25 3102 Studerné Erõs Andrea 4:58:41
26 3057 Németh Anett 4:59:00
27 3007 Vajda Monika 5:27:03
28 3142 Safranyik Dóra 5:27:03
29 3020 Cseke Lilla  
30 3032 Sárkány Adrienn  
31 3039 Mag Erika  
32 3129 Szemerics Nikolett  

 

M táv – 22 km (Férfi)  
Helyezés Rajtszám Név Idő
1 2163 Berec Lajos 1:56:29
2 2120 Takács Dávid 2:01:32
3 2035 Csorba Gábor 2:02:16
4 2137 Erdei András 2:08:41
5 2019 Molnár Attila 2:08:48
6 2154 Kiss Gábor 2:10:02
7 2077 Jakus Gábor 2:19:00
8 2101 Muskovics Endre 2:21:37
9 2004 dr. Farkas István Gergõ 2:25:54
10 2008 Vogl Péter 2:31:29
11 2152 Frank Ferenc 2:32:16
12 2031 Malicskó Balázs 2:33:32
13 2164 Kiss Ferenc 2:33:59
14 2076 Gaál Tamás 2:34:57
15 2027 Zádori Adrián 2:35:19
16 2006 Várallyay Ákos 2:35:48
17 2174 Gorza István 2:37:48
18 2017 Sevaracz Attila 2:38:33
19 2034 Skribanek Solt 2:38:33
20 2005 Boda Balázs 2:39:54
21 2148 Pulai Szabolcs 2:40:01
22 2146 Nagy Gábor 2:40:50
23 2186 Sponga József 2:42:21
24 2191 Danyi Csanád 2:43:02
25 2041 Csányi L. Csanya 2:43:10
26 2103 Csõvári Szabolcs 2:43:46
27 2009 Juhász Attila 2:44:34
28 2187 Matusa Zsolt 2:45:57
29 2057 Bánszki István 2:45:57
30 2029 Ábrahám Tandari István  2:47:53
31 2105 Rátkai Róbert 2:49:47
32 2182 Rostás Tamás 2:50:06
33 2169 Huszti Gábor 2:50:09
34 2129 Takács Zsolt 2:50:29
35 2131 Auth Gábor 2:51:58
36 2119 Márkus László 2:52:16
37 2033 Kocsner Gábor 2:52:31
38 2093 Nyemcsók András 2:53:15
39 2150 Havasi Zoltán 2:54:32
40 2015 Szentes Szabolcs 2:54:51
41 2156 Várnagy Balázs 2:55:22
42 2052 Ivády István 2:55:55
43 2135 Rigó Zsolt 2:56:05
44 2097 Androvics Gábor 2:56:05
45 2122 Schill Péter 2:57:32
46 2144 Kányási László 2:58:17
47 2003 Pandur Krisztián 2:58:22
48 2082 Budai Gyula 2:59:00
49 2030 Parrag Zoltan  2:59:11
50 2184 Huszty Béla 2:59:53
51 2104 Németh Attila 2:59:57
52 3015 Fülöp Tibor 2:59:58
53 2102 Papp Máté  3:00:09
54 2070 Viniczai Ferenc 3:00:44
55 2061 Kováts Norbert 3:01:35
56 2011 Nagy Gábor 3:02:39
57 2178 Mogyorósi Ervin 3:03:19
58 2110 Józsa Ádám 3:04:15
59 2022 Antal Tamás 3:04:29
60 2140 Prantner János 3:04:31
61 2096 Házi Géza 3:04:59
62 3078 Fodor András 3:05:08
63 2037 Gál István 3:05:16
64 2001 Szõke Zoltán 3:05:22
65 2075 Spitl Tamás 3:06:03
66 2066 Kóti István 3:06:45
67 2100 Török Attila 3:07:35
68 2013 Szabó Albert Manassé 3:08:28
69 2014 Csányi Bence 3:09:14
70 2158 Kovács Gábor 3:09:48
71 2073 Lojek Tibor 3:12:53
72 2040 Nyilas Gábor 3:13:48
73 2128 Erki László 3:14:15
74 2043 Petrevszky Niko 3:15:00
75 2002 Bazsinka József 3:17:26
76 2107 Kõhalmi Norbert 3:18:31
77 2106 Kovács Tibor 3:18:33
78 2189 Gábora René 3:18:42
79 2127 Tróznai Zoltán 3:23:42
80 2083 Horváth József 3:24:15
81 2160 Nagy Tamás 3:24:32
82 2111 Joó Sándor Richárd 3:26:17
83 2126 Grósz Ferenc 3:27:44
84 2113 Magyari Csaba 3:29:35
85 2020 Vida Zoltán 3:34:10
86 2167 Rábaközi Roland 3:35:06
87 2173 Kodai Gábor 3:39:58
88 2134 Szlaukó Róbert 3:40:32
89 2170 Vincze Zoltán 3:40:42
90 2018 Tóth Attila 3:43:45
91 2028 Kamenár Viktor 3:45:34
92 2171 Kovácsovics Péter 4:05:11
93 2125 Istenes György 4:05:11
94 2179 Aranyodi Zoltán 4:10:37
95 2007 Várkonyi Gábor  
96 2032 Dr. Trucza Szabolcs  
97 2053 Sümegi Zoltán   
98 2058 Molnár Attila  
99 2085 Dr Komjáti Sándor  
100 2089 Beck Andor  
101 2098 Jolsvai Gábor  
102 2147 György Gábor  
103 2172 Békés Attila  
104 2177 Kosztolányi Gábor  
105 2183 Bodnár Balázs  
M táv – 22 km (Nő)  
Helyezés Rajtszám Név Idő
1 2139 Soukup Ágnes 2:24:15
2 2050 Bede Annamária 2:29:17
3 2117 Szerémi Anita 2:32:18
4 2116 Kissné László Krisztina 2:39:26
5 2180 Kertész Dóra 2:39:53
6 2078 Bóla Emília 2:41:31
7 2190 Kerekes Emese 2:43:29
8 2108 Prekáczka Zsófia 2:44:15
9 2123 Szász Irma 2:44:52
10 2049 Sipos Fanni 2:50:19
11 2136 Mezei Ágnes 2:52:29
12 2074 Györke Beáta 2:56:47
13 2079 Bori Erzsébet 2:58:31
14 2065 Bauer Zsuzsanna 2:59:03
15 2145 Lõrinczy Judit 2:59:17
16 2132 Kurunczi Anita 3:00:30
17 2069 Kovács Melinda 3:00:45
18 2118 Kiss Georgina 3:00:53
19 2062 Pápayné Sár Cecília 3:04:38
20 2188 Kis Emese 3:04:43
21 2165 HORVATH ANDREA 3:05:10
22 2023 Antalné Szekeres Barbara 3:07:34
23 2124 Cserni Viola 3:08:03
24 2012 Szabó Katalin 3:08:28
25 2016 Tam Gabriella 3:08:54
26 2166 Kosik Gabriella 3:08:55
27 2042 Petrevszky Andrea 3:09:15
28 2121 Sztanóné Körösztös Lívia 3:09:19
29 2185 Kaponya Kitti 3:11:13
30 2175 Molnár Gabriella 3:11:48
31 2026 Gere Alexandra 3:12:09
32 2149 Haypál Orsi 3:12:36
33 2038 Mészáros Mariann 3:13:48
34 2021 Nikliné Lukács Katalin 3:15:23
35 2090 Geröfi Petra 3:18:20
36 2143 Schmidt Judit 3:18:20
37 2176 Véghné Mezei Erika 3:22:41
38 2068 Moldvan Agnes 3:22:59
39 2072 Fritz Noémi 3:23:27
40 2181 Gyarmati Dóra 3:23:42
41 3050 Hais Barbara 3:23:42
42 2063 Malikné Kálmán Ibolya 3:23:57
43 2114 Magyari Zsanett 3:29:35
44 2151 Sági Anikó 3:31:18
45 2112 Lajti Gabriella 3:33:27
46 2099 Klézli Erika 3:35:20
47 2051 Feketéné Bagó Kata 3:37:49
48 2045 Vincze Mónika 3:39:57
49 2092 Miklós Enikõ 3:39:59
50 2060 Dombai Kata 3:43:24
51 1091 Klieber Judit 3:43:24
52 2039 Pintérné Mészáros Anikó 3:47:31
53 2153 Pálla Szabolcs 3:49:01
54 2044 Juhász-Tompa Melinda 3:49:08
55 2088 Heipl Mónika 3:56:06
56 2091 Kárászné Dudás Erzsébet 3:56:06
57 2056 Farkas Jánosné Mária 4:04:37
58 2109 Molnár Ilona 4:14:50
59 2010 Tóth Alexandra  
60 2036 Túri Tünde  
61 2054 Sümegi-Pereczes Judit  
62 2055 Gelencsér Andrea  
63 2059 Acsádi Mariann  
64 2071 Vörös Annamária  
65 2081 Mészáros Szilvia  
66 2086 dr. Fábics Zsuzsanna  
67 2094 Kovács Gabriella  
68 2095 Geröly Noémi  
69 2115 Siklódi Enikõ  
70 2130 Somoskõi Barbara Zergelány  
71 2159 Hegedüs Panna  
72 2161 Gaál Eszter  
S táv – 14 km (Férfi)  
Helyezés Rajtszám Név Idő
1 1106 Hahn Máriusz 1:16:05
2 1107 Aradi Bence 1:16:06
3 1092 Hangya Balázs 1:16:35
4 1079 Teleki György 1:16:53
5 1135 Mike György 1:18:22
6 1086 Gerencsér Bendegúz 1:22:22
7 1113 Busa Tamás 1:22:28
8 1040 Hõs-Tóth Péter 1:22:50
9 1099 Bozsogi Tamas 1:23:14
10 1118 Fazekas Boldizsár 1:24:01
11 1026 Sas Dávid 1:24:34
12 1110 Kovács Viktor 1:30:34
13 1063 Raffay Roland 1:31:30
14 1022 Káplár Norbert 1:33:34
15 1116 Turáni Zoltán 1:33:50
16 1080 Mátyás Tamás  1:34:29
17 1100 Jónás György 1:34:57
18 1144 Hahn Mihály 1:35:17
19 1077 Lengyel Tibor 1:35:17
20 1084 Mádi jános 1:35:33
21 1051 Horváth Márk 1:36:16
22 1072 Barka Csaba György 1:36:33
23 1098 Tóth Zoltán 1:36:35
24 1074 Hollósi Levente 1:37:10
25 1035 Hermann Zsolt 1:38:07
26 1054 Szám Lajos 1:39:01
27 1119 Almás Attila 1:39:26
28 1120 Sajósi Vince 1:39:26
29 1071 Grosits Dusán 1:39:55
30 1013 Nyirati Zsolt 1:40:03
31 1093 Baranyai András 1:41:27
32 1117 Hladics Róbert 1:42:28
33 1104 Laczó Tamás 1:43:54
34 1004 Pálfy-Nagy Bence  1:44:06
35 1057 Orosz Dániel 1:45:20
36 2080 Dr. Páli Péter 1:45:52
37 2157 Ricsovics Tamás 1:45:52
38 1069 Poór Viktor 1:48:27
39 1089 Musch Zsolt 1:48:32
40 2047 Léránt Péter 1:49:30
41 1002 Szigetvári Zoltán  1:50:02
42 1038 Nagy Attila 1:50:45
43 1047 Tóth Gergely 1:51:11
44 1034 Tatai Miklós 1:51:25
45 1050 Temesi Péter 1:51:25
46 1017 Szemesi Árpád 1:52:32
47 1132 Elek Endre 1:55:27
48 1114 Hajnal Ákos 1:56:01
49 1103 Mészáros Richárd 1:56:23
50 1082 Szabó Dávid 1:56:29
51 1067 Szabó József János 1:57:28
52 1126 Gyenis Szabolcs 1:57:31
53 2064 Bezzegh Krisztián 1:57:34
54 1029 Pap Miklós 1:59:58
55 1027 Suller Gábor 2:02:11
56 1041 dr. Komáromi-F. Zoltán 2:02:56
57 1125 Gál József 2:03:50
58 1122 Kármán László 2:04:59
59 2025 Czike Nándor 2:13:52
60 2087 Sarkantyú János 2:17:42
61 2168 Brassányi Máté Pál 2:18:49
62 1032 Pintér Szilveszter 2:20:27
63 1056 Juhász Róbert László 2:22:52
64 1075 Sánta Zoltán 2:23:00
65 1088 Kocka Roland 2:23:43
66 1087 Szabó Ferenc 2:24:02
67 1025 Gavallér József 2:26:47
68 1018 Villányi Lajos 2:29:38
69 2048 Baumann Károly 2:30:35
70 1140 Gulyás Gergely  2:45:56
71 1030 Kolozsi Zoltán 2:55:51
72 1145 Pápai Attila 3:13:48
73 1007 Farkas Imre  
74 1012 Czinege Dénes  
75 1024 Zabeczky Csaba   
S táv – 14 km (Nő)  
Helyezés Rajtszám Név Idő
1 1105 Böröcz Ildikó 1:23:48
2 1146 Kovács-Véger Judit 1:32:58
3 1108 Kovács Karina 1:34:50
4 1109 Lénárt Viktória 1:35:51
5 1094 Móczárné Szász Orsolya 1:36:20
6 2155 Gábor Anita 1:38:55
7 1043 SIPOSNÉ MÁCSAI MARIANN 1:39:03
8 1059 Mizsák Emília 1:39:36
9 1060 Szabó Tícia 1:39:49
10 1083 Fenyvesi Zsuzsanna 1:39:55
11 1127 Lisztmajerné Kern Judit 1:41:21
12 1078 Masa Angéla 1:42:53
13 1019 Szabó-Kopjár Ildikó  1:47:18
14 1111 Mayer Tímea 1:47:29
15 1136 Vecseriné Nyakas Erika  1:48:10
16 1124 Halász Edina 1:48:15
17 1066 Gilián Judit 1:48:15
18 1014 Barabás Zsuzsanna 1:48:21
19 1134 paddi Andrea 1:49:42
20 1102 Papp Márta 1:50:07
21 1112 Malics Georgina 1:50:31
22 1010 Vidovenyecz Vivien 1:50:31
23 1045 Harangozó Réka 1:50:32
24 1143 Teffner Józsefné Magdolna 1:50:39
25 3145 Kolluti Margit 1:53:06
26 1065 Balaicz Judit 1:53:41
27 1130 Hartmann ?gota 1:54:27
28 1070 Antal Gréta 1:54:27
29 1044 Vajda Kinga 1:54:29
30 1123 Radnóti Katalin 1:54:35
31 1081 Kántor Tímea 1:56:28
32 1115 Orosz Anna 1:56:50
33 1036 Csizmadia Krisztina 1:57:04
34 1096 Tóbiás Beáta 1:57:05
35 1046 Flaisz Krisztina 1:57:06
36 1048 Budai Katalin 1:57:07
37 1068 Kuczkó Nikolett 1:57:16
38 1042 MÁCSAI LAJOSNÉ 1:57:18
39 1058 Ripp Adrienn 1:58:26
40 1085 Jung Ildikó 1:58:27
41 1073 Jung Márta 1:58:27
42 1028 Horváth Anita 1:59:58
43 1095 Orosz Katalin 2:00:38
44 1076 Mészáros Sára 2:01:53
45 1062 Vida Alexandra 2:01:54
46 1131 Bujdosó Klára 2:02:08
47 1020 Varga Krisztina 2:02:23
48 1121 Zakk Krisztina 2:02:38
49 1137 Gaál Noémi 2:05:12
50 2084 Somogyi Gabriella 2:06:17
51 1052 Vágusz Viktória 2:07:52
52 2067 Rácz Andrea 2:09:53
53 1011 Dr. Boda Réka  2:10:08
54 2024 Czike Alexandra 2:13:26
55 1031 Gerdei Katalin 2:13:42
56 1001 Horváth Nóra 2:13:59
57 1129 Balogh Vera 2:15:00
58 1009 Kekk Evelin 2:16:35
59 1139 Körösztös Rozália  2:16:43
60 1101 Kozmann Mariann 2:16:44
61 1005 Rácz Ilona 2:18:14
62 1128 Hansel Veronika 2:18:49
63 1003 Kolozsi Erzsébet 2:19:35
64 1097 Enyedi Márta 2:19:40
65 1021 Kiss Katalin 2:22:42
66 1033 Papp Jánosné 2:28:11
67 1015 Dévai Tünde 2:30:17
68 1053 Molnár Tímea 2:33:49
69 1037 Dr. Kovács Rita  2:44:59
70 1055 Lukácsné DrRadványi Mónika  2:44:59
71 1141 Kõszegi Roberta 2:45:55
72 1090 Károlyi Kata 2:47:38
73 1061 Dobó Márta 3:30:55
74 1006 Saroveczki Anna  
75 1008 Mocsáry Gabriella  
76 1010 Vidovenyecz Vivien  
77 1016 Várda Andrea  
78 1023 Drégeli Edit   
79 1039 Moroné Lázár Zsófia  
80 1049 Király Viktória  
81 1133 Polgár Piroska  
82 1138 Zádori Gabriella  
83 1142 Makovics Dóra  

 

Fontos! Az új nevezés csak az oldal frissítése után fog látszódni!